Nazwa forum

Opis forum


#16 2014-05-12 17:54:51

Sp4wN

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Restart serwera Palenisko

05/11/2014

Początek drugiej rundy na drugim serwerze
W środę 14.05.2014 około 14:00 rozpocznie się nowa runda gry na serwerze Palenisko. Oznacza to, że gra zaczyna się od nowa. Niewykorzystane Złoto z poprzedniej rundy zostanie automatycznie dodane na tej rundzie, wystarczy tylko założyć nowy awatar w nowej rundzie.

Zapraszamy na drugą rundę drugiego polskiego serwera Rail Nation wszystkich - nowych graczy oraz tych, którzy grali w pierwszej rundzie. Kto tym razem wygra?

Gratulujemy zwycięzcom pierwszej rundy! Powodzenia dla wszystkich w nowej rundzie, niech wygrają najlepsi!

#17 2014-05-13 07:39:08

Rachel

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Dobra.

Proponuje zrobić jakies ustalenia wczesniej. Przeanalizowałam troche mape na s6 patrzac ktore miasto ma najblizej do najtrudniejszych produktow. Wydaje mi sie ze tamtejsza Wólanka. Jesli ktos moze sprawdzić byłoby fajnie

Z tego co widze duzym prolemem beda tam samochody. Ale reszta spoko.

#18 2014-05-13 17:57:25

erol

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

czyli nową grę rozpoczynamy w rudzielczykach czy Wólankach ?

#19 2014-05-13 19:03:01

Rachel

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Nie, miałam na mysli Wólankę na s6.

#20 2014-05-13 19:56:01

GoodOne

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Tak naprawdę, nie wiem czy jest to jakaś wielka różnica, które miasto. Tak jak było widać dużo miast miało swoje 5minut chwały jako topowe miasto. Jednak nie każde wytrwało do końca

Czyli mamy dwie opcje:
-albo rozpoczynamy w Rudzielczykach (czyli liczy się dla nas nazwa miasta ) i gdzie nas poniesie to się z tym zmierzymy. Bo jak nie my to kto ? xD

-albo wybieramy miasto, które właśnie leży w tym miejscu, o którym wspomina Rachel, które w jakiś sposób jest w miarę zrównoważone

-albo wybrać miasto o położeniu, które mieliśmy ostatnio, czyli wejdę innym kontem na samym początku rozgrywki i napiszę nazwe miasta (to samo się tyczy propozycji Rachel )

Takie zastrzeżenie do pkt. 2 xD, że nie wiem czy Rachel patrzyłaś ale strasznie tam ciasno z miastami jest (serwer s6 nazywa się Głowca Cylindra ?) bo może w inne miejsce patrzę xD

Tak więc, jakieś propozycje wypiszcie tutaj, ja ide teraz na piłeczke i wrócę o 22:15 to coś pomyśle

Przedewszystkim proszę wszystkich, którzy tutaj zaglądają by przed zalogowaniem się na serwer koniecznie tutaj zajrzeli postaram się jak najszybciej po starcie napisać, które miasto.

Offline

#21 2014-05-13 19:56:27

erol

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

acha ok

#22 2014-05-13 21:42:00

Rachel

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

1) Granie w Rudzielczykach - Jasne, to byłby najlepszy pomysł pod warunkiem, że miasto nie będzie całkiem na obrzeżu mapy. Nazwa zostanie taka sama - przyzwyczailiśmy eis do niej. Myślę że czujemy się obywatelami Rudzielczyk niz jakiegoś innego miasta. Jednak, jak mówię bardziej ważna jest tutaj lokalizacja. W dodatku według rady Max'a wszyscy gracze będą cisnąć do tych dwóch wygranych miast.

2)Tutaj również jestem na tak. Dużym atutem jest to że będziemy znać lokalizacje danych przedsiębiorstw. Mozna za w czasu poprowadzić swoje tory tak żeby podłączyć się do największej ilości potrzebnych przedsiębiorstw. Tylko wydaje mi się że tutaj wystąpi taki sam problem jak wyżej. A mianowicie do jest dawna lokalizacja Rudzielczyk. W dodatku miasto jest na środku mapy, z moich obserwacji wynika że "ekipy" najczęściej startują ze środka bo jest mniemanie że im bliżej krańca tym mniejsza szansa na wygraną. Ja przez długi czas również tak uważałam, jednak Wykopanka bardzo sobie radziła mimo lokalizacji i braku złotych sponsorów. W dodatku środek jest lokalizacją gdzie wszystkim jest w miarę blisko, tak więc jak mówił Max będziemy zgarniać jakiś trolli. Czego na pewno nie chcemy.

No więc..
3) Koncepcja ostatniego wyjścia powstała gdy Rachel po prostu się nudziła i chciała znaleźć jakieś inne miejsce. Tak więc zupełnie nie musicie go brać pod uwagę. ^^ Po prostu wszystkie wady dwóch poprzednich punktów zmusiły mnie do myślenia żeby iśc do zupełnie innego miasta.

Co do zarzutu o nagromadzenie miast w tamtym rejonie. To cóż, z początku dla mnie był to plus. Byłoby to łatwiejsze pozyskiwanie ludzi do naszego miasta. Ale skoro uważasz to za minus to też masz po części racje. Zawsze można podyskutować na ten temat.

#23 2014-05-14 00:40:26

GoodOne

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Jednak wóciłem trochę później xD, nie będę tutaj teraz rozmyślał, bo trochę jestem zmęczony jak wstanę, a kiedyś wstanę xD to porządnie zajmę się tym tematem, by start dla nas był jak najprzyjemniejszy ) widzę, że Rachel trochę się rozpisała i chętnie chce dyskutować xD więc napewno to sobie tutaj wykorzystamy, aby znaleźć więcej za i przeciw )

Offline

#24 2014-05-14 12:20:34

Odp

Gość

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Siemka,

mi to obojetne, Rudzielczyki to jednak kwetia przyzwyczajenia ale jesli maja byc na skraju mapy to lipa
Dla mnie pytanie jeszcze inne czy robimy NS i LNS czy jedziemy jako jedno stowarzyszenie tylko NS???

#25 2014-05-14 12:21:07

Wazniakos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

To pisalem ja, cos zjebalem

Offline

#26 2014-05-14 13:05:36

GoodOne

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: W tym wątku się wpisujemy ;)

Okey startujemy w Rudzielczykach !!! nasze miasto i będziemy je promować damy sobie rade nie ważne gdzie nas wylosuje myślę, że najważniejsze będzie, że jesteśmy razem, a nie gdzie i jakie miasto.

TAK WIĘC WIDZIMY SIĘ W RUDZIELCZYKACH !!!


Na początku będzie trochę zamieszania, bo nie pomieścimy się wszyscy w jednym stowarzyszeniu. Więc proszę o wyrozumiałość, że kto będzie prędzej w stowarzyszeniu, a ktoś później. Będziemy starać się szybko rozwinąć na tyle stowarzyszenie, byśmy mogli jak najszybciej się zebrać

Fajnie będzie jak porobią się jakieś grupki na początku po 5 osób, żeby mieć wspólne profity

Mam nadzieję, że znajdą się osoby chętne do tego, tylko na sam początek, żeby po prostu nie być stratnym

Zgrywajmy się, bo po to tu jesteśmy !!!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforumgramy.pun.pl www.majowie.pun.pl www.erableacha.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.gimelarze.pun.pl